Türkiye'nin En İyi Asbest Şirketi
LOKASYON

Şişli, İstanbul

İLETİŞİM

0212 224 17 44

Hakkımızda
MAB Şirketleri ve Asbest Hizmetleri Hakkında Detaylı Bilgi

19. Yüzyılda keşfedilen ve çıkarılmaya başlanan Asbest Minerali, kullanım alanının genişliği ve yüksek dayanım gücü sayesinde hemen hemen her sektör ve iş kolunda kullanılmıştır. Başlarda herhangi bir zararı olduğu düşünülmese de sonradan ortaya çıkan bulgular sonucu bu mineralin çıkarılması ve kullanımı 2000’li yıllarda tüm Dünyada yasaklanmıştır.

Bu uzun süreç zarfında bu tehlikeli mineralin her alanda kullanılması tabiki beraberinde bir çok risk ve hastalığa davetiye çıkarmıştır. Kanser başta olmak üzere bir çok hastalığa neden olduğu, solunum yolu ile etki sağlayarak uzun yıllar vücuda yerleştiği bilinmektedir.

Şuan kullanılan veya kullandığımız her malzemede ve madde de “Asbest” olma ihitimali çok yüksek. Özellikle Asbestli Ürünler 2000 yılı öncesi yapılan binalarda, tekstil ve koruma ürünlerinde, boya ve kimya endüstrisinde sıkça karşımıza çıkmaktadır.

Asbest Söküm ve Bertaraf Hizmetleri, yukarıda da bahsettiğimiz gibi uzman kişi ve kurumlarca yapılması gereken profesyonel malzeme ve ekipman gerektiren bir iştir. İlgili mevzuata göre izin, lisans ve onaylı belgeler ile ciddi bir dökümantasyon sürecine sahiptir. Tüm operasyonun yetkin kuruluşlar tarafından yapılması zorunludur.

MAB Asbest Söküm ve Bertaraf Hizmetleri, Dört nesildir aile mesleği olan Yıkım Müteahhitliği ile başarılı projeler yürütmeye devam etmektedir. Yıkım Mühendisliğinin her alanında hizmet veren şirketimiz, sağlığa ve çevreye etki düzeyi yüksek olan ve risk teşkil eden yapıların yıkımı, öncesinde ve sonrasında yürütülmesi gereken tüm süreci profesyonel bir hizmet anlayışı ile gerçekleştirmektedir.

Özellikle Ülkemizde yaygın olmayan ve ilk defa MAB Yıkım Şirketimiz tarafından kullanılan “Özel Patlayıcılar ile Yıkım” ve devamında “Asbest Söküm ve Bertarafı” hizmetleri ile en modern teknolojileri kullanmanın gururunu yaşıyoruz.

Şirketimizin sektörde uzun yıllardır sahip olduğu bilgi, birikim ve tecrübeleri ile “Asbest Söküm ve Bertaraf” projelerinizde yanınızda. Alanlarında yetkin; Asbest Uzmanlarımız, Asbest Söküm ve Bertaraf Çalışanlarımız ile insana ve çevreye duyarlı başarılı operasyonlar gerçekleştiriyoruz.

MAB Asbest Söküm ve Bertaraf Hizmetleri, Merkezi İstanbul, Şişli’de olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Profesyonel Asbest Yıkım, Söküm, Kırım, Uzaklaştırma, Taşıma, Tamir, Bakım ve Bertaraf işlemlerinde uzman ekibi ile projelerinizde çözüm ortağınız.

Geri Dön
Asbest,Asbest Söküm,Asbest Bertaraf, Asbest Söküm Firması, Asbest Söküm Firmaları, Asbest Söküm Şirketi, Asbest Söküm Şirketleri,istanbul Asbest Söküm Firmaları,Asbest Söküm Şirketleri istanbul
ADRES

İzzetpaşa Mah. Yeniyol Cad. No:24 Daire:6 Şişli, İstanbul

EMAİL
info[@]mabasbest.com.tr
info[@]mabyikim.com.tr
SOSYAL
2022©copyrighttbn web