Türkiye'nin En İyi Asbest Şirketi
LOKASYON

Şişli, İstanbul

İLETİŞİM

0212 224 17 44

Asbestli Çimentolar
Asbestli Yapıştırıcı Çimento Ürünleri

Yapıştırıcı Çimento

Asbestin inşaat sektöründe kullanımı sonucu geniş bir ürün yelpazesine ulaşmasına ve hızla gelişmesine neden olmuştur. Şimdilerde kullanılan fiberglas ve akrilik ürünlerine göre asbest lifleri daha dayanıklı, esnek, ucuz ve ısı direnci yüksekti. Ayrıca elde edilmesi de çok kolaydı.

Ev ve bina yapımında, yapıştırıcı çimento ürünleri su geçirmezlik ve dayanıklılık sağlamak amacıyla kullanılmıştır. Genellikle duvarların ve duvar tahtalarının derzlerine uygulanan bir madde olmuştur.

Ayrıca, harç kullanılmadan bloklardan yapılar oluşturmak için de yapıştırıcı çimentosu türleri kullanılmıştır. Diğerleri çatı kaplama ve yağmur oluklarının montajında ​​kullanıldı.

Asbestli çimentolar genellikle çok sıkı bir şekilde yapışkanlık gösterir. Ağır hasar olmazsa, genellikle kırılgan hale gelmez veya liflerini bırakmaz. 

Asbest,Asbest Söküm,Asbest Bertaraf, Asbest Söküm Firması, Asbest Söküm Firmaları, Asbest Söküm Şirketi, Asbest Söküm Şirketleri,istanbul Asbest Söküm Firmaları,Asbest Söküm Şirketleri istanbul
ADRES

İzzetpaşa Mah. Yeniyol Cad. No:24 Daire:6 Şişli, İstanbul

EMAİL
info[@]mabasbest.com.tr
info[@]mabyikim.com.tr
SOSYAL
2022©copyrighttbn web