Türkiye'nin En İyi Asbest Şirketi
LOKASYON

Şişli, İstanbul

İLETİŞİM

0212 224 17 44

Asbestli Kağıt Ürünleri
Asbestli Kağıt Ürünleri ve Asbestten Yapılan Kağıtlar

Asbest Kağıt Ürünleri

Asbest kağıdı termal özellikler gösteren ve özellikle izolasyon avantajı sayesinde yapılarda kullanılmıştır. Yangına karşı dayanıklılığı ve alev geciktirici yapısı nedeniyle çok yaygın bir şekilde kullanılmıştır. 

Asbest kağıdı, buhar boruları, elektrik hatları ve 1940'ların sonlarında piyasaya sürülmesinden bu yana kullanılan klimalar için yalıtım malzemesi olarakta kullanılmıştır. 

Günümüzde de eski yapıların asbestli kağıt ürünleri içerebileceği tahmin ediliyor. Bu durum da binaların tadilat, yenileme ve yıkım çalışmalarında tehlike oluşturmaktadır.

Çeyrek asırdan ya da daha fazla süre sonrasında asbest kağıdı kırılgan hale gelebilir. Bu durumda, bu materyaller ufalanabilir olarak kabul edilir, yani asbest liflerini yerel ortama saldıkları anlamına gelir. Bu tür materyallerle karşılaşıldığında ve tespit edildiğinde, ortamda çaışma yapılmadan Profesyonel bir Asbest Firmasından yardım alınmalıdır.

Asbest,Asbest Söküm,Asbest Bertaraf, Asbest Söküm Firması, Asbest Söküm Firmaları, Asbest Söküm Şirketi, Asbest Söküm Şirketleri,istanbul Asbest Söküm Firmaları,Asbest Söküm Şirketleri istanbul
ADRES

İzzetpaşa Mah. Yeniyol Cad. No:24 Daire:6 Şişli, İstanbul

EMAİL
info[@]mabasbest.com.tr
info[@]mabyikim.com.tr
SOSYAL
2022©copyrighttbn web