Türkiye'nin En İyi Asbest Şirketi
LOKASYON

Şişli, İstanbul

İLETİŞİM

0212 224 17 44

Asbest Danışmanlık
Alanında Uzman Danışmanlarımızdan Destek Almak İster misiniz?

MAB Asbet Söküm ve Bertaraf Hizmetleri, Alanında en deneyimli asbest uzmanlarından oluşan profesyonel bir Asbest ekibine sahiptir. Saha ve Masa Başı çalışmalarından oluşan operasyon sürecini titizlikle yürüterek bilgi, birikim ve tecrübelerini müşterilerine sunar.

Şirketimiz, çeşitli büyüklükteki endüstri ve binalar için stratejik asbest danışmanlık hizmeti ve uzman tavsiyelerini sizlerle paylaşmanın gururunu yaşıyor. Asbest mevcudiyeti, toplu analiz ve hava ölçüm hizmetlerimizle alanında uzman danışmanlarımızın bilgisine başvurabilirsiniz.

Asbest danışmanlık uzmanlarımız, risk tanımlamasının ötesine geçerek uyum sürecini, planlama ve sürecin kontrolünü sağlamaya yardımcı olmaktadır. Ayrıca asbestin uzaklaştırılması , asbest yönetimi, asbest teması, asbestle kirlenmiş arazi gibi bir çok alanda ayrı ayrı hizmetler sunmaktayız.

Asbest kontrolü ve diğer talepleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz..

Asbest,Asbest Söküm,Asbest Bertaraf, Asbest Söküm Firması, Asbest Söküm Firmaları, Asbest Söküm Şirketi, Asbest Söküm Şirketleri,istanbul Asbest Söküm Firmaları,Asbest Söküm Şirketleri istanbul
ADRES

İzzetpaşa Mah. Yeniyol Cad. No:24 Daire:6 Şişli, İstanbul

EMAİL
info[@]mabasbest.com.tr
info[@]mabyikim.com.tr
SOSYAL
2021©copyrighttbn web