Türkiye'nin En İyi Asbest Şirketi
LOKASYON

Şişli, İstanbul

İLETİŞİM

0212 224 17 44

Asbest Sertifikaları
Asbest Malzemelerin Ortamdan Uzaklaştırılması ve Hazırlanan Sertifikalar

ASBEST FREE SERTİFİKASI

Ortamda bulunan Asbestli malzemelerin tespitinden sonraki süreçte;

Asbest söküm, tamirat ve taşıma işlemlerinin ardından Asbest Uzmanı (Saha Görevlisi) tarafından ortamdaki asbestli malzeme ve materyallerin son olarak kontrolü yapılır. Bu denetim ve kontrollerde asbest tespit ve hava ölçümü yapılarak ortamın asbestten temizlenildiğine bakılır. Hava değerleri yönetmelikte belirtilen değerlerin altında ise ortam asbestten arındırılmıştır ve Asbest Free Sertifası düzenlenebilir.

ASBEST SAFE SERTİFİKASI

Açıkta bulunmayan, izolasyona sahip asbestli malzemelerin ortam koşulları nedeniyle taşıma, bertaraf, tamamen arındırılma veya temizlenememe gibi olumsuz durumlar sonucunda;

Gerekli tespit çalışmaları yapılarak havaya karışma riskinin bulunmaması, insan ve çevre sağlığını tehdit etmemesi, asbest maruziyeti riskinin oluşmaması gibi etkenlerde Asbest Uzmanı (Saha Görevlisi) tarafından Asbest Safe Sertifikası düzenlenebilir.

Bu belge asbestin ortamda var olduğunu ve fakat bulunduğu yer ve şartlar dahilinde rahatsız edilmemesi şartı ile o koşullarda insan sağlına zarar vermeyeceğini belirtir.

Asbest,Asbest Söküm,Asbest Bertaraf, Asbest Söküm Firması, Asbest Söküm Firmaları, Asbest Söküm Şirketi, Asbest Söküm Şirketleri,istanbul Asbest Söküm Firmaları,Asbest Söküm Şirketleri istanbul
ADRES

İzzetpaşa Mah. Yeniyol Cad. No:24 Daire:6 Şişli, İstanbul

EMAİL
info[@]mabasbest.com.tr
info[@]mabyikim.com.tr
SOSYAL
2021©copyrighttbn web